Haber

Başkan Kayda’dan AK Parti İlçe Başkanı Aksoy’a tebrik ziyareti

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Adalet ve Kalkınma Partisi Salihli İlçe Başkanlığına atanan Osman Aksoy ve yönetim kurulu üyelerine hoş bir ziyarette bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Aksoy ve İlçe Teşkilat yöneticileri tarafından karşılanan Önder Kayda, esenlik ziyaretini Dava Ocakları İlçe Başkanı Fatih İşlek, MHP İlçe KAÇEP Lideri Hatice Balcı, Başkan Yardımcıları Metin Durmaz, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Serkan ile birlikte gerçekleştirdi. Sözer ve Belediye Daire Başkanları katıldı. .

AK Parti İlçe Başkanlığına atanan Osman Aksoy’a ve parti yöneticilerine görevlerinde başarılar dileyen Önder Kayda, ziyaretin hatırası olarak İlçe Başkanı Aksoy’a kupa seti hediye etti. Başkan Kayda, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde kurulan Cumhur İttifakı çatısı altında güzel Salihli’mize hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. AK Parti İlçe Başkanımız Osman Aksoy ve yöneticilerimize yeni görevlerinde onur duyacaklarını belirterek, “Başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Aksoy, Belediye Başkanı Zeki Kayda ve ekibine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu