Haber

Büyükakın, Osmangazi Köprüsü’nde inceleme yaptı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, ulaşımı kolaylaştırmanın yanı sıra trafik akışını iyileştirerek alternatif güzergâhlar sağlayacak olan Darıca Osmangazi Köprüsü yedek ve yeni bağlantı yolları projesi hakkında bilgi aldı. Lider Büyükakın, incelemenin ardından “D-100 karayolundan Darıca’daki Aşiroğlu Caddesi’ne ve bölgedeki sanayi bölgelerine ulaşımı kolaylaştırmak için Osmangazi Köprüsü’ne ek köprü yapıyoruz” dedi. Daha güvenli ve akıcı hale getirecektir. Bölgedeki ulaşım sorunlarının çözülmesi ve daha verimli bir karayolu ağının oluşturulması adına önemli bir adım olacaktır.”

 

“HER PROJENİN BİR VİZYONU VE BÜYÜK BİR İŞİ VAR”

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ve Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan’ın da yer aldığı incelemede teknik heyetlerden bilgi alan Lider Büyükakın, “Bu proje bir projedir. artefakt siyasetinin bir örneği ve göstergesi. Her projenin arkasında bir vizyon ve büyük bir emek vardır. Tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkürler. Bu hizmetler mühendislik alanında da başarı demek” dedi.

 

“TRAFİK HATLARININ RAHATLANMASINA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”

Darıca Osmangazi Köprüsü Projesi’nin Darıca ve Gebze ilçelerinde yaşayan vatandaşların talebi olduğunu anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Bu proje ile trafikteki hız ve aksamalara son vereceğiz. Şehir için trafik hatlarının rahatlatılmasına büyük önem veriyoruz. Erişilebilirlik, erişilebilirlik gibi kavramların gereklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın ve iş dünyasının kolay ve hızlı ulaşım talebine hizmetlerimizle cevap vermeye çalışıyoruz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu