Haber

Muş’ta depremzedeler için yardım kampanyaları sürüyor

AK Parti Muş Kadın Kolları Başkanlığı, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerden etkilenenler için “Sıcak sofralar yeniden kurulacak” kampanyasını başlattı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şeyma Arslan yaptığı yazılı açıklamada, 6 Şubat’ta “yüzyılın felaketi” ile karşı karşıya kaldıklarını belirterek, söz konusu kampanyanın AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı liderliğinde ülke genelinde başlatıldığını söyledi. Ayşe Keşir.

Kadın kolları olarak il ve ilçe teşkilatları ile birlikte deprem bölgesindeki vatandaşların yaralarını sarmak ve vatandaşlara yardımcı olmak için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını belirten Arslan, şunları kaydetti:

“Toplanan mutfak takımlarımız araçlara yüklenerek depremden etkilenen vatandaşlarımıza teslim edilmek üzere yola çıkacak. Malatya’ya gidecek aracımızı uğurladık. Ortaya çıkacak ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarımızı çeşitlendirmeye devam edeceğiz. AK Parti Kadın Kolları olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte her zaman sahada olduğumuzu belirterek, “Mağdur edilen vatandaşları yalnız bırakmayacağız. Umutlarımızı yeşertmek için devletimizin ve milletimizin gücü ve iş birliği ile yaralarımızı hep birlikte saracağız. Allah bir daha böyle bir felaketi yaşatmasın. Ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu