Haber

Liderler, Millet İttifakı’nın dev mitingi için İstanbul’da bir araya geldi

Cumhurbaşkanları ve siyasi partiler seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı. Cumhurbaşkanlığı adayları günde birkaç kez miting yaparken, Millet İttifakı’nın büyük İstanbul mitingi bugün Maltepe’de yapılacak.

TÜM BAŞKANLAR, İMAMOĞLU VE SLOW DE KONUŞACAK

Saat 17.00’de başlayacak mitingde Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra diğer 5 ittifak ortağı siyasi parti lideri, Başkan Yardımcısı adayları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş birer konuşma yapacak.

EN KALAK ralli OLMASI BEKLENİYOR

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Adalet yürüyüşümüzün ardından Maltepe miting alanında adalet mitingimizi gerçekleştirdik. Tüm İstanbulluları Maltepe ruhu ve adalet duygusuyla karşılayacağız. Öfke, ayrımcılık, kutuplaşma olmayacak. yalan yok, nefret söylemi yok.” söz konusu. Kaftancıoğlu ise şimdiye kadarki en kalabalık miting olacağını tahmin ettiğini söyledi.

BU YOLLAR KAPALI OLACAK

İstanbul Polisi Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek mitingle ilgili trafik açısından alınan güvenlik tedbirleri kapsamında sabah saat 06.00 itibariyle Maltepe’de yollar trafiğe kapatılacak. Bölüm, aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

“Turgut Özal Bulvarı (Maltepe – Kartal Sahil Yolu) (Küçükyalı Maltepe Evlendirme Dairesi önü ile Kartal Çanakkale Sokak Kavşağı arasındaki kısım) ve bu sokağa çıkan tüm sokaklar.” Kapanan yollara alternatif olarak kullanılacak güzergâhlar ise D-100 Karayolu ve Kemeraltı Caddesi.

ahirlihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu