Haber

MHP Sivas Milletvekili adayı İpek, hastaları ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, Yıldızeli ilçesindeki Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

MHP Sivas 2.lik Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, seçim çalışmaları çerçevesinde yüreklere dokunmaya devam ediyor. avlanmak İlker İpek, Yıldızeli temasları çerçevesinde ilk olarak Yıldızeli Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Önce başhekim Mesut Acıöz’ü ziyaret eden Av. İlker İpek ve beraberindekilere hastane hakkında bilgi verildi. Hastane çalışanları ile bir araya gelen İpek, çalışmalarında başarılar diledi ve tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

“Halkımızla el eleyiz”

Vatandaşların sorunlarını ve düşüncelerini bildiklerini söyleyen İpek, “MHP milletvekili adayları olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Öncelik Bir oy Recep Tayyip Erdoğan’a, bir oy Milliyetçi Hareket Partisi’ne” dedi.

Öte yandan İpek daha sonra Yıldızeli ilçesi Cuma Pazarı, ilçe esnafı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve takviye istedi. – SİVAS

narlidereajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu